Vážení účastníci konferencie,
v termíne konferencie Vám ponúkame ubytovanie:

  • v Hoteli Tatra Bratislava v centre mesta Bratislava,
  • v Hoteli Družba

a to za zvýhodnené ceny.


Hotel Tatra Bratislava (http://www.hoteltatra.sk/)

Hotel Tatra Bratislava je 4 hviezdičkový hotel a má dlhoročnú tradíciu, ktorej korene siahajú už do roku 1930. Svoje služby ponúkol stovkám spokojných klientov a pýši sa nielen viac ako osemdesiat ročnou históriou, ale aj krásnymi priestormi, vysoko kvalifikovaným personálom a atraktívnou polohou v centre mesta. Viac informácií o hoteli nájdete na web stránke: www.hoteltatra.sk.

Ubytovanie si môžete rezervovať za cenu:

  • 2-lôžková izba: 69 €/noc + mestský poplatok 1.70 €/osoba/noc
  • 1-lôžková izba Standard: 57 €/noc + mestský poplatok 1.70 €/osoba/noc

Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania.

Možnosť parkovania: 18 €/noc.

Rezerváciu ubytovanie môžete realizovať prostredníctvom elektronickej pošty na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Do predmetu e-mailu uveďte názov konferencie "Bratislavské právnické fórum 2018".

Záväznú rezerváciu môžete vykonať najneskôr do dňa 22.01.2018.


Hotel Družba (http://www.hoteldruzba.sk/)

Hotel Družba sa nachádza v blízkosti centra mesta s vynikajúcim prístupom. Návštevníkom poskytuje ubytovanie v štandardne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou stravovania v jedálenskom salóniku priamo v hoteli. Vďaka svojej polohe a službám je ideálnym miestom, ak hľadáte príjemné ubytovanie v Bratislave za rozumnú cenu. Hotel tiež ponúka priestory pre konferencie, kongresy, firemné stretnutia, oslavy, spoločenské akcie a poskytuje cateringové služby.

Pre účastníkov konferencie sú v ponuke:

  • Jednolôžková izba * 27,30€ /noc/izba + 1,70 € miestny poplatok/noc/osoba* - vrátane 20 % DPH
  • Dvojlôžková izba * 47,00€ /noc/izba + 1,70 € miestny poplatok/noc/osoba* - vrátane 20 % DPH

Platba: bezhotovostným prevodom so splatnosťou 14 dní.

Hotel Družba si vyhradzuje právo zmeny cien.

* Od miestneho poplatku sú oslobodení seniori nad 70 rokov, držitelia ZTP preukazu, deti a študenti do 26 rokov  s platnými ISIC preukazmi. Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko majú ubytovanie bezplatne. 

V prípade predčasného ukončenia rezervovaného pobytu sa účtuje storno poplatok vo výške 50% z ceny ubytovania za 1 noc.

Raňajky nie sú zahrnuté v cene, ale hostia si ich môžu kúpiť podľa vlastného výberu v bufete Družba, ktorý je otvorený denne od 07:00 do 22:00. Viac informácií o stravovacích možnostiach nájdete na webovej stránke www.druzbacatering.sk

Hotel Družba poskytuje pre svojich hostí bezplatné parkovisko. Pri vjazde na parkovisko je potrebné vyzdvihnúť si parkovací lístok a odovzdať ho na recepcii. Po zaplatení zálohy vo výške 2,-€ obdrží hosť parkovaciu kartu na dobu svojho pobytu. Strata parkovacej karty sa spoplatňuje sumou 2,-€. Hotel Družba nezodpovedá za krádež, poškodenie, ani iné vzniknuté škody na motorových vozidlách na parkovisku.

Wi-fi pripojenie na internet je pre klientov hotela zdarma, poskytujeme bezbariérový prístup. Strata kľúča od hotelovej izby sa spoplatňuje sumou 61,39,-€. Zákaz vstupu so zvieratami, okrem vodiacich psov.

Rezervácia ubytovania je cez online rezervačný systém hotela http://www.hoteldruzba.sk/rezervacia/. Do poznámky uveďte heslo "BPF2018".

Záväznú rezerváciu môžete vykonať najneskôr do dňa 22.01.2018.


V prípade, že máte záujem zabezpečiť si ubytovanie v inom hoteli, dovoľujeme si Vám dať do pozornosti internetové stránky www.bratislavahotels.com a www.eurobookings.com.

(c) 2018 Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta UK